run-log

run-log.com

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

2 lata biegania2 lata temu…

… dałam sobie szansę na rozpoczęcie czegoś nowego. Odkryłam ile mam w sobie siły i determinacji. Poczułam na sobie co oznacza prawdziwe zmęczenie, a każda kropla przelanego potu sprawiała, że byłam z siebie dumna. Pokazałam sobie, że potrafię. 

Gdyby ktoś 2 lata temu powiedział mi, że będę biegać popukałabym się w głowę. Gdyby ktoś powiedział mi wtedy, że będę przebiegnę 2 półmaratony i będę marzyć o zdobyciu Korony Półmaratonów Polskich, powiedziałbym, że postradał zmysły. 

Zastanawialiście się kiedyś, jaki wpływ ma pozornie banalna decyzja na dalsze życie? 
Ja wtedy postanowiłam, że będę biegać - tak długo, jak będzie mi to sprawiać przyjemność. Nie wiedziałam, jakie będzie to miało wpływ na moje życie prywatne. 

Nauczyłam się nie poddawać. Wygrywałam sama z sobą w chwilach, kiedy wszystko wydawało się beznadziejne. Uwierzyłam w siebie. 


2 lata biegania, ponad 2,5 tys. przebiegniętych kilometrów, niezliczona ilość wspomnień...
5 komentarzy:

 1. Pozorna decyzja, która sprawiła, że życie stało się piękniejsze :) Mam nadzieję, że spełnisz marzenie i zdobędziesz Korony Półmaratonów Polskich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę i gratuluję !!
  ja wciąż biegam w 70 % bo muszę,a tylko reszta to przyjemnośc :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest co wspominać, a za kilka lat będzie jeszcze więcej.. ;) ile to się może w życiu zmienić... :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Wspaniała przygoda! Ja po dwuletniej przerwie znów odkrywam przyjemność z biegania. Może kiedyś spotkamy się na starcie;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda, że decyzja o bieganiu, choć niepozorna, przynosi wiele zmian w naszym życiu. Biegam od ponad 2 lat, na zawodach startuję od 1,5 roku. Bieganie sprawiło, że nauczyłam się szacunku do swojego ciała. To maszyna, która czasami naprawdę dokonuje cudów. Gratuluję wytrwałości i oby tak dalej! :) W wolnej chwili zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń